Obrázek1

3 rumové koktejly, které vás spolehlivě zahřejí

Venku to aktuálně rozhodně není na plavky a krátké rukávy. Proto vám kromě klasických studených koktejlů, z předchozího článku, přinášíme i něco na zahřátí. Jsou ideální na chvíle pod dekou, u filmu i s přáteli. A jako obvykle, není to žádná věda.

Punch s příchutí zázvor / bezinka / apple pie / falernum

Rumový punč vznikl už v 17. Století, jako alternativa k pivu. Pokud hledáte něco, co vás zahřeje a zároveň skvěle chutná, zkuste si doma připravit punč s příchutí dle vašich vlastních preferencí. A určitě zabodujete, pokud je připravíte na večírek či romantickou večeři. Potřebovat budete Capitan Bucanero Elixír, sirup MONIN dle výběru, koncentrát MONIN Lime Juice a jablečný džus. Vše smíchejte a doplňte třeba skořicí či limetkou na ozdobu.

Horké Mojito

Kdo by neznal Mojito, že? Ale víte, že jej můžete vyzkoušet i v horké variantě, kterou oceníte obzvlášť, když venku řádí chlad a zima. Mojito vás rozehřeje a zároveň naladí na pohodovou atmosféru. A jak takový teplý drink připravit? Smíchejte Capitan Bucanero Añejo, sirup MONIN Mojito mint, limetku, mátu a to celé zalijte horkou vodou. Vidíte, nic složitého!

Karibská čokoláda

K zimě, horám a sněhu neodmyslitelně patří i horká čokoláda. Ale pozor, tahle pochoutka rozhodně není pro mladý. Tedy alespoň pro ty, co jsou mladší 18ti let. Pokud splňujete věkovou hranici, můžete se směle dát do míchání. Karibskou čokoládu získáte smícháním Capitan Bucanero Elixíru, horké čokolády, MONIN sirup Tonka Bean a samozřejmě šlehačky. Doporučujeme konzumovat pod dekou a u zapáleného krbu.

Share on facebook
Share on print
Share on email